logo
close

Świat Czytników – kompendium wiedzy o Kindle i ebookach [co czytam]

11 lipca 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności

Źródło: Świat Czytników

Tym, którzy mają już czytnik ebooków tego bloga nie trzeba pewnie przedstawiać. Dla tych, którzy dopiero zastanawiają się nad kupnem czytnika jest to z kolei pozycja obowiązkowa i nie ma tu ani trochę przesady. Od września 2010 Robert Drózd prowadzi bloga Świat Czytników (dawna nazwa – Świat Kindle) i od samego początku wprowadza Polaków w tajniki elektronicznego czytania.

Powiedzieć, że blog jest prowadzony dobrze, to jak nie powiedzieć nic. Recenzje i porównania czytników są pisane drobiazgowo i obiektywnie. Każdy, kto chce kupić swój pierwszy czytnik jest praktycznie prowadzony za rękę i dostaje mnóstwo przydatnych wskazówek. Z serwisu dowiemy się też wiele na temat jak najpełniejszego wykorzystania możliwości Kindle’a, przydatnego oprogramowania do konwersji ebooków, czy np. sposobów postępowania, kiedy naszemu urządzeniu stanie się krzywda.

Na blogu znajdziemy też często aktualizowane promocje ebooków, zarówno z Amazona, jak i z polskich serwisów z Virtualo, Nexto i Woblinkiem na czele. Czasem pojawiają się też konkursy z ebookami do wygrania, tak jak niedawno na stronie Świata Czytników na Facebooku, z okazji przekroczenia 10 tys. fanów.

Jeśli spodoba wam się blog Roberta, warto w jakiś sposób wspomóc autora. Szczególnie jeśli zdecydujecie się za jego sprawą kupić Kindle’a lub któryś z polecanych ebooków – koniecznie zróbcie to za pośrednictwem linków partnerskich umieszczonych na Świecie Czytników po prawej stronie. Was nie będzie to dodatkowo kosztować, a autor dostanie z tego tytułu prowizję.

Link do Świata Czytników

Link do fanpage’a

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności