logo
close

PS4 vs Xbox One – który spot jest lepszy?

11 grudnia 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Aktualności

Microsoft i Sony rozpoczęły kampanię reklamową swoich konsol. Zobacz filmy promujące PlayStation 4 i Xbox One.

Wielkimi krokami zbliżają się premiery dwóch największych konsoli video na rynku. Już w listopadzie na sklepowe półki trafią PlayStation 4 i Xbox One.

Amerykańska premiera PlayStation 4 odbędzie się 15 listopada, natomiast w Europie konsola będzie dostępna dwa tygodnie później – 29 listopada. Z kolei Microsoft swojego Xboksa One pokaże dokładnie pomiędzy tymi terminami, jednocześnie na całym świecie będzie więc można dostać Xboksa 22 listopada.

Na razie nie wiele można powiedzieć o samym sprzęcie czy tytułach, które pojawią się na konsole – musimy uzbroić się w cierpliwość. Jednak to, co możemy porównać, to filmy promujące, którymi podzielili się producenci na miesiąc przed premierą. Zobaczmy więc jak wygląda walka na spoty PS4 vs Xbox One.

Sony opublikowało swoje promo już w poniedziałek. Film zatytułowany “For The Players Since 1995” (data premiery “jedynki”) mocno uderza w nostalgiczną nutę. Widzimy w nim grupkę przyjaciół z Londynu, która gra w kolejne wersje konsoli Sony.

Dodatkowo, uważni widzowie mają szansę na wygranie konsoli, jeśli uda im się dostrzec, w jakiej kolejności pojawiają się na filmie symbole znane z padów do wszystkich generacji PlayStation.

Xbox swoją reklamówkę zamieścił dziś i trzeba przyznać, że robi wrażenie. Film zatytułowany “Xbox One: Invitation” kładzie nacisk na wiele aspektów rozrywki w Xboksie One i dobre zgranie wszystkich elementów ekosystemu. Jak wiadomo, Xbox to nie tylko konsola do gier, ale wiele usług od Microsoftu spiętych w całość. Widzimy więc między innymi, jak jeden z bohaterów ogląda mecz Liverpoolu i po bramce swoich ulubieńców, na tym samym telewizorze za pomocą głosowej komendy odbiera połączenie na Skypie.

Który film bardziej przypadł wam do gustu? Czy czekacie na którąś z najnowszej generacji konsol?

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności