TrustBuilder to całkowicie nowy na rynku usług SEO system pozyskujący wartościowe linki do pozycjonowania w Google. Jest to pierwsze rozwiązanie, które służyć ma wyłącznie generowaniu najwyższej jakości linków, czyli takich, jakie aktualnie rekomenduje wyszukiwarka.

Przewagą TrustBuildera w stosunku do dotychczas funkcjonujących narzędzi ma być pozyskiwanie wyłącznie wyselekcjonowanych linków spełniających wytyczne algorytmów Google. Wszystkie linki dostarczane przez TrustBuildera pochodzą z tematycznych serwisów o wysokich parametrach, przekazują moc witrynie, do której kierują (tzw. linki dofollow), a co najważniejsze są generowane z unikalnych, pisanych przez copywriterów artykułów.

TrustBuilder oferuje klientom abonamentowy model rozliczeń opłacając usługę otrzymują w każdym miesiącu nową porcję wartościowych linków do swojej witryny. Korzystanie z systemu umożliwia im więc pełen outsourcing działań link buildingowych (stanowiących integralną i wymagającą część pozycjonowania), przy równoczesnej gwarancji ich regularności i bezpieczeństwa.TrustBuilder jest odpowiedzią na rosnące na rynku zapotrzebowanie na wysokojakościowe działania linkbuildingowe. Jest to szczególnie widoczne od momentu aktualizacji przez Google algorytmu Pingwin, po którym efekty działań SEO stały się ściśle zależne od wartości pozyskiwanych linków. Wyszukiwarka Google premiuje serwisy, do których kierują wyłącznie tematyczne i wartościowe backlinki, działania o charakterze spamerskim są karane.

Szczegółowych informacji na temat systemu udziela:

Barbara Taras PR Manager tel: 780 119 720e-mail: hello@trustbuilder.pl

Informacje o Positive Power:

Positive Power Sp. z o.o. zajmuje się wdrażaniem zaawansowanych technologicznie rozwiązań sprzedażowych i wizerunkowych w sieci – platform e-commerce, systemów b2b,aplikacji mobilnych i stron internetowych. Dotychczas z usług firmy skorzystali, m.in., Onet SA, Soudal SA,Pfleiderer SA, Intersport Polska SA, Libet SA, Mennica Polska SA, czy Uniwersytet Jagielloński.

ID artykułu: 57194 / 1729
URL: http://www.publikuj.org/57194

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *