logo
close

Bezużyteczny przegląd bezużytecznych stron internetowych

16 sierpnia 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Rozrywka

Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że bez internetu funkcjonowanie współczesnego świata jest praktycznie niemożliwe. W sieci znajdujemy tyle najróżniejszych narzędzi, źródeł informacji czy rozrywki, że od tej mnogości może rozboleć głowa. Jednak nie wszystkie strony internetowe mają jakiś głębszy sens. Wśród całego oceanu treści w internecie możemy również znaleźć takie “serwisy” które albo robią coś kompletnie bezużytecznego, albo po prostu “są”. Lepiej trzymajcie się od takich stron z daleka – szkoda waszego czasu. Ale jeśli jednak jesteście bardzo ciekawi, co mogą robić (a raczej czego nie robić) bezużyteczne strony internetowe – przychodzę z pomocą! Pozwoliłem sobie w dzisiejszym wpisie zrobić mały przegląd zupełnie bezsensownych stron, na jakie natknąłem się w ostatnim czasie. Miłego zwiedzania!

Odbijanie kotów

Ta strona za pomocą kursora pozwala Ci poodbijać koty. Kliknij i przytrzymaj kota, a następnie wpraw go w ruch przesuwając kursor i puszczając przycisk. Mogę z całą pewnością polecić tę stronę, jako najlepiej nadającą się do odbijania kotów w całym internecie.

cat-bounce.com

 

Pointerpointer

Nie wiem skąd są ludzie na zdjęciach, ale wiem jedno – jeśli jakimś cudem nie masz pewności gdzie akurat znajduje się twój kursor, ktoś ze zdjęć na pewno Ci go wskaże.

pointerpointer.com

 

Niezawodny Nelson

Ta strona nie jest tak znowu bezużyteczna. Czasem zdarza się, że jesteśmy tak zadowoleni z udowodnienia komuś swojej racji, że zwykłe “a nie mówiłem” nie wystarczy. W sukurs przychodzi nam Nelson z serialu Simpsonowie. Kliknij w link – nawet jeśli sądzisz, że tego nie zrobisz, to ja i tak wiem, że w niego klikniesz.

nelson-haha.com

 

Co do ch…

Czasem w naszym życiu dzieją się rzeczy dziwne na tyle, że potrzebują odpowiednio mocnej reakcji. Jeśli ktoś np. każe Ci czytać wpis o bezsensownych stronach internetowych, możesz mu odpowiedzieć jedną z nich.

wutdafuk.com

 

Całujące się kolorowe twarze

Już właściwie wszystko zostało powiedziane. Na stronie muchbetterthanthis.com znajdziesz dwa animowane profile, które całują się nawzajem i zmieniają kolory.

muchbetterthanthis.com

Możesz wysłać to drugiej połówce, tylko nie jestem pewien co w ten sposób przekażesz. Wiem tylko, że następna strona powie za Ciebie:

 

Kocham Cię tak, jak gruba dama kocha jabłka

Ta strona spodobała mi się chyba najbardziej. Świetne rysunki, nastrojowa muzyka, zabawna animacja – no i ta pani naprawdę kocha swoje jabłka! Nakarm ją przy pomocy myszki i zobacz, co się stanie jeśli się ich nażre trochę za dużo.

iloveyoulikeafatladylovesapples.com

Znacie podobnie bezużyteczne strony? Jeśli tak, to możecie je podesłać w komentarzach, chociaż jeśli tego nie zrobicie – świat się raczej nie zawali.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności