logo
close

Jak powinna wyglądać strona linii lotniczych – fenomenalny koncept od agencji FI

7 czerwca 2019
simplie Komentarze: 0 Kategoria: Nowe technologie

Jeśli fascynują was nowe technologie i dobry design, to zdecydowanie musicie rzucić okiem na dzieło jednej z moich ulubionych agencji digital. FI w prezentowanym poniżej filmie prezentuje swoją wizję strony internetowej dla linii lotniczych. Wizję, trzeba to jasno powiedzieć, po zetknięciu z którą dalej zbieram szczękę z podłogi.

Koncept robi wrażenie z kilku powodów. Najważniejszym z nich jest atrakcyjny wygląd i niezwykła spójność interfejsu na wszystkich możliwych podstronach – graficzny interfejs oparty na HTML5 w założeniu ma być płynny i użyteczny. Wyszukiwanie połączeń miałoby się odbywać bezpośrednio z mapy, z uwzględnieniem dynamicznie aktualizujących się cen. Serwis nie tylko umożliwiałby zajęcie konkretnego miejsca w samolocie, ale też zaplanowanie dalszej części wycieczki, włącznie z podejrzeniem najciekawszych atrakcji bezpośrednio na mapie, zarezerwowaniem noclegu i wielu innych funkcji. Nie ma jednak sensu, żebym się rozpisywał na temat tego, co możecie zobaczyć sami na filmie poniżej.

Is This The Future of The Airline Website? from Fantasy Interactive on Vimeo.

Jeśli spodobał się wam film, koniecznie odwiedźcie stronę agencji FI, na której znajdziecie inne ich realizacje, jak choćby głośna w zeszłym roku przemiana serwisu USA Today. Oprócz tam wymienionych projektów, warto rzucić okiem na 20thingsilearned, stronę przygotowaną przez FI dla Google już parę ładnych lat temu.

Komentarze

Komentarz

Komentując, akceptujesz Politykę prywatności